Firma

 

Na rynku istniejemy od 1996 roku i od samego początku naszą pracę opieramy na dwóch zasadach: doświadczonych pracownikach, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz konkurencji cenowej i jakościowej ? ukierunkowanej na współpracę z renomowanymi markami.

Nasza oferta skierowana jest głównie do klienta indywidualnego – oczekującego dobrej jakości, profesjonalizmu, atrakcyjnych cen jak i innowacyjnych rozwiązań. Aby zaoferować naszym Klientom kompleksowe wykonawstwo, oprócz produkcji mebli kuchennych, specjalizujemy się również w wykonaniu zabudowy wnęk, szaf tradycyjnych lub z drzwiami przesuwnymi, produkcji różnego typu komód oraz mebli łazienkowych.

Bogata kolorystyka, produkty najlepszych marek oraz indywidualnie dopasowane rozwiązania sprawiają, że każda wykonana przez nas kuchnia jest funkcjonalna, oryginalna i wyjątkowa. ????Dzięki ścisłej współpracy z Klientem na każdym etapie procesu produkcji, wykonamy meble, które spełnią Państwa oczekiwania.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy profesjonalne doradztwo w sprawie wyboru materiału, kolorystyki oraz dodatków. Możemy zaproponować różnego rodzaju rozwiązania konstrukcyjne oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

NMD